23:37
Pose 148 - תנוחה ללא דופי עבור רב רוסית

תנוחה יוצאת דופן, הדורשת אם כי מעט, אבל איך להתבטא, אימון גופני. אבל עבור נובישקוב, היא תהיה בונוס נעים בתשוקה, נוקונטים, לגוון את הצומת האינטימית.

ההתנגדות הסובייטית וחסרון המידע זרקו שיפוט שווא כי הליווי הוא משהו שאובל, זה צריך לשתוק על עובדה זו. אך לעיתים רחוקות, שיש להם מידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

איך לבלוט פנטזיה ולהגדיל את גולת הכותרת שלה, צ'טאי במאמר.

התוכן של המאמר https://romantik69.co.il/

1 היתוך אוויר או תנוחה "משובצת"

פיוז 'ן אוויר או להציב "משובצת" אני

Pose "משובצת" - זה כמה מאיתנו אומר כל הזמן, מאזן מאזן טוב ושיטה יפה כדי לקבל מרובת רוסית. לתפוס כמו ביאור מפורט עם הרגעים הדרושים ללילה בלתי נשכח.

השותף טמון בצד, מה שהופך את חצי הגוף העליון להתמקד במרפק. הרגל התחתונה תהיה כפוף בברך, ואת החלק העליון, ישר, בחוזקה, החל לנוח על המיטה. שותף באותה עמדה, פנים אל בן זוג, זורק רגל אחת על מותני אדם ומכיל אותו קרוב ככל האפשר. הרגל התחתונה כפופה בברך. גבר מייחס לעצמו את הנשים של הגברות, והוסיף את האגן שלה לחדירה העמוקה ביותר.

להתחיל טוב יותר עם התנודדות איטית. בחירת קצב מתאים, אתה יכול להזיז את המרפק קצת בחזרה, ואת portner מוצץ את הגוף בך, להתאים את העומק ואת המהירות.

אז זה מובטחת לא ליפול במהלך משחק סקסי, זה יותר קל לך, לשים את זה קצת, כדי למחוץ את מרפק השותף, ואת לכודים, כפי שאנו מבטאים, מרגיש בחוזקה על הישבן שלו. שים לב כי יציבה זו נוחה לנשק, אם אתה קצת יותר נמוך בראש שלך ולהגיע קדימה.

נבחר אחד, בתורו, הוא גם מעורב באופן פעיל בתהליך. זה אפשרי כי בנוסף חדירה בנרתיק, זה יכול סוף סוף להיות מוחלף על ידי חור אנאלי או איך להשתמש באצבעות עבור שחול הנרתיק.

באשר לתכנון של חדר השינה, ואז לקיים יחסי מין בתנוחה "משובצת" יותר על פני השטח הדוק, אחרת ההזדמנות היא ששניכם תיפול במהירות. אם תרצה, לארגן הגדרה רומנטית: נרות דולקים או ארומינמפ, כולל מוסיקה נעימה.

Pose 184 הוא גוף פעיל שאיבה וכביש לאורגזמה הבהירה ביותר. אם אתה, עם שותף, עדיין לא מבינים כיצד להוסיף חדות סקס, אז "משובצת" היא האפשרות הטובה ביותר.

תחזוקה של גברים עשירים - המשימה מסובכת נפשית. ישראל עשירה אינה מורגלת לציבור להראות נשים וילדים. קל יותר להזמין eSquiten, אשר יקצה מעמד ולאסוף חברה יפה.

דיג Locatia: פול, שולחן, חוף.

וקטור Fomin

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. אני חייב לומר שאנחנו יכולים לאפשר לפתור קשיים בחיי סקסי.

רוב תנוחות קמה סוטרה הן יותר כמו יוגה מאשר שיטות מיניות. ללא ספק, ראוי להזכיר כי, אם יש חטיפים קטנים, כמו רבים באים לידי ביטוי, סיבולת פיזית, כל אחד מהם יכול להיות מיושם במלואו. ותנוחה 148 - ללא יוצא מן הכלל. היא, כפי שאנו מבטאים, עמוק, חושני וגם מותר להתרכז לחלוטין ברגע הרגשות שלנו. כולם יודעים שיש לך אין יכולת לחשוב על משהו אחר! אל תפחדו אז כדי לדבר מחוץ לאזור השירותים ולנסות חדש במיטה. ואכן, לשכוח את האילוצים ולדעת את העולם, כפי שאנו מדברים כל הזמן, ז 'אדות סקסיות יחד עם שותף. שינוי תנוחות, אתרי מין, טכנולוגיה. להשתלט פטיש וליהנות זה לזה.

Просмотров: 575 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar