18:22
למה היחס למין האחורי הוא שונה גברים וגברות

לא הרבה אנשים כמו המין האחורי, למעשה, חלק מהגנות מתבוננים בפניהם ממחשבה הזאת.כמעט כל הגברות שנולדו כמו חלק גדול מאיתנו לבד אומר, סקס אחורי, באופן כללי, הם מודה שהם לא הבינו. ואולי אפילו לא צריך לקרוא כי זה כמה הם באים לידי ביטוי, כי לא כל הגברים חושבים על מה, בסופו של דבר, אנחנו מדברים, במיוחד במונחים של הרגשות של הגברת, והם להקים את ההנאה שלהם רק על פנטזיות פורנוגרפיה .ועל אם הגברות כמו סקס האחורי, אתה יכול לגלות במאמר שלנו עוד יותר על ידי התייחסות. לרוב, אנשים, שרוצים להתנסות עם המין האחורי, יש, כמו אנשים נהגו להביע, פנטזיה חזותית ב הראש שלו.

1 סקס כמו פורנו 2 טאבו 3 נאמן ליידי 4 הנאה פיזית

למד מה המניעים ואת הכוונות של האיש כי זה תנאים מוקדמים שיכולים להשפיע באופן משמעותי בהנאה שלך.

בכל פעם שאתה להתנסות עם משהו שאנחנו הרבה מאיתנו התרגלו לקרוא, חדש בחדר השינה, זה יהיה הזמן להביא לך כל כך הרבה אותו תענוג כמו שהוא.

נהנה מעשה כזה אינטימיות קיים ישירות כמו רובנו לבד אומר, כי זה תענוג כללי - על ידי האחרון במידה כך שזה צריך להיות - ולא זה לא כך, אז אולי אתה צריך, באופן כללי, לשאול את עצמך למה אתה עושה את זה.

סקס פארוטי - הנושא האסור שיכול, באופן כללי, כדי לאלץ גברת להרגיש מאוד, כאשר אנשים נהגו להביע, פגיעים, לכן, העיקרון של 100 אחוז, זה הפך, כדי לסמוך על השותף שלך.

זה לא לכולם. האנשים האלה שאיתם הוא אוהב מועבר על ידם מסיבות שונות, היחס למין המעמד האחורי תלוי לרוב על בגרות המינית של גבר.פריטי תוכן יש לך שותף המעוניין להתנסות איתך ואתה מעולם לא ניסיתי את זה קודם, בהכרח, נראה כי החווה את המין האחורי, שהוא רק מתחיל.

סקס כמו פורנו

לרוב, היא החלה להופיע לאחר צפייה פורנו.

אגב, זה ישירות נראה שהתמונה דוחפת את רוב הנשים.

בישראל אין מקום לדעות קדומות, בעוד מדובר בעבודה בסוכנות ליווי. לאנשים המקומיים יש את הסטנדרטים המוסריים הגבוהים ביותר. כולם מבינים כי בתורו eSquiten רק מלווה את הלקוח באירוע, מבטיח את השיחה ואת ליווי אישה WIP בכיתה ישמש מחוון מיקום.

למדי רופף פורנו סקס אחורי, ב זה בעיקר, לשים את זה בעדינות, זה נראה גס ו לא אישי, שלא לדבר על ההשפלה של הכאב.

סקס פארוטי, בהכרח לא מה שאתה רואה באינטרנט.

לִזכּוֹר כוכבי פורנו, בדרך כלל, מנוסים מאוד זו, או להשתמש בכל מיני קרמים עבור קהות ומרגיחים שרירים, עבור כל כך הרבה מייעוץ, אנרגטי וצילומים מתמשכים. ולא ניסית את המין האחורי, וזה כואב, זה יכול להיות בגלל הבחור חשבתי שאתה פורנו.

שלך, זה היה הכרחי איך אנשים משמשים להביע, להסיר "אימון" לפני כל חדירה מתרחשת.

זה עלול לקחת כמה שבועות ליהנות מהצורות הרכות ביותר של המשחק האחורי, כאלה כמו עיסוי מעבר אחורי, rimming, אצבע להוסיף או צעצוע מבוא, כדי, בסופו של דבר, לעורר אותך, בסופו של דבר, להירגע את השרירים של הסוגר. במקום להעביר את כל השלבים, אולי היחס כיצד להתבטא, סקס אחורי בריבית נראה כי נשים משתנות.

Tabu2

באופן טבעי, האטרקטיביות של המין האחורי נובעת מהעובדה כי סוג זה של סקס כזה מעורפל, אשר מוסיף לו, כפי שכולם יודעים, קסם ארוטי.

תחזוקה של גברים מאובטחים - העבודה מסובכת נפשית. האנשים העשירים של ישראל לא התאימו בפומבי להראות נשים וילדים. זה בסיסי לבחור אסקמנטל, אשר יהיה להדגיש את הסטטוס יעשה חברה מצוינת.

לפחות כמה מעשה מיני שנראה אסור או מוסתר, מרגש יותר.

איזה אדם לוקח אפילו יותר מרגש, זה מה שאתה מאפשר לו לחדור איך אנחנו מביעים, לא חוקי מָקוֹם.

ולא אדם מוצא את זה כדי לדבר גברת שמוכנה להיות מספיק כיצד להתבטא על ידי פתיחה לניסוי לו, זה יכול להיות יתרון נוכחי וכבוד מאשר סוף סוף מכבד אותך. זה יהיה רע אם לא אשים את מה שהוא כמו העובדה שאתה בוטח בו כך שאתה רוצה לחלוק איתו זה כל כך אינטימי לכאורה ניסיון מסוכן.

הוא יכול גם, לשים את זה קצת, לקבל הנאה מהעובדה שהוא מביא לך להיראות רמות חדשות של הנאה נותן לך את ההזדמנות כדי להפחית את הבר של האיסורים שלך ולכן כדי ללמוד שלך מִינִיוּת.

ליידי ליידי

יותר משויך תנוחה של מין עם מין אחורי - כלבלב, כאשר אדם לוקח גברת עומדת ברכיה.

גברים הודו ב כי הם אוהבים את העובדה שרוב הנשים נוטות להתנהג יותר דחף במהלך המין האחורי מאשר עם החדירה הרגילה לתוך הנרתיק, ו מה הם אוהבים להרגיש את הדומיננטים ולדכא את הגברת כך, כי זה גם תענוג חזותי.

אין אירועים וזה לא גברת, באופן כללי, ניתן להשתמש כדי לשלוט במהלך, כפי שאנו מבטאים, סקס אחורי מטרה, ו חילופי תפקידים יכול להיות עדיין לא קטן. כאשר הגברת מלמעלה, היא מראה התלהבות מתמשכת, שעליו כל אדם חלום מן הגברת זמן מין.

גברת כל כך מאוד רוצה אותו ואת ההנאה שלה שהיא יכולה להרפות איסור, הוא אחד הדברים הכי סקסיים לאדם.

במהלך הדרך האחורית סקס בגברת יש יתרונות רבים להיות על גבי, אז היא יכולה תמשיכו לשלוט בעומק ולמהירות של חדירה, לגוון את הזווית קבל גירוי בתחומים שונים, וכך כדי ליישר את זה כך שיש לו גישה ללטף את החזה, בטן, הרגליים והדגדות.

הנאה פיזית 4

כמה גברים מעדיפים את המין האחורי אפילו יותר מאשר חדירה לתוך הנרתיק. הלחץ על חבר מורגש אחרת. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל הנרתיק הצפוף, בסופו של דבר, פירושו יותר המשך החיכוך, אבל החיכוך האמיתי היחיד במהלך המין האחורי מגיע שרירים צפופים סביב החור האחורי, אבל כמו הזין שלו הוא בתוך פי הטבעת, הלחץ נעלם. ולא האדם אינו רגיל סקס אחורי או זה הזמן הראשון שלה, תחושה זו יכולה להיות מביכה פתאומי, בסופו של דבר מה זקפה שלו נופל. לאתר הבית

Просмотров: 109 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar